Prismatchad!
Noto Korg, bambu-textil i olika utföranden
200 kr – 350 krPrisintervall: 200 kr till 350 kr
-17%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | Mörkgrå |
| Material | |
| Storlek (cm) | 30x45x25 cm, 38x26x16 cm, 54x33x54 cm, 56x47x18 cm, Set om 3 |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 47 cm |
| Bredd | 56 cm |
| Höjd | 18 cm |
| Antal i ytterkartong | 6 st |
Relaterade produkter
-
770 krDet ursprungliga priset var: 770 kr.650 krDet nuvarande priset är: 650 kr. Lägg till i varukorg -
845 krDet ursprungliga priset var: 845 kr.710 krDet nuvarande priset är: 710 kr. Lägg till i varukorg -
1 160 krDet ursprungliga priset var: 1 160 kr.980 krDet nuvarande priset är: 980 kr. Lägg till i varukorg -
770 krDet ursprungliga priset var: 770 kr.650 krDet nuvarande priset är: 650 kr. Lägg till i varukorg




