Rea!
Brooklyn TV-bänk 160 i olika utföranden
11 995 kr Det ursprungliga priset var: 11 995 kr.10 196 krDet nuvarande priset är: 10 196 kr.
Material
- Trä
- Lackad
- Massiv fingerskarvad Europeisk ek i lackat utförande.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 49 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 160 x W 45 x H 60 cm |
| Vikt (kg) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Djup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | |
| Maxvikt per hyllplan (kg) | |
| Push open/soft close låda | |
| Invändiga mått lådor (cm) | |
| Antal dörrar | |
| Push open/soft close dörr | |
| Invändiga mått dörr (cm) | |
| Mått från golv till lägsta skiva (cm) | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G145P1003 |
| Artikelnummer | G145P1001 |
| Artikelnummer | G145P1002 |
| Längd-Djup | 45 cm |
| Bredd | 160 cm |
| Höjd | 60 cm |
Relaterade produkter
-
5 920 kr – 9 845 krPrisintervall: 5 920 kr till 9 845 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
-
8 185 krDet ursprungliga priset var: 8 185 kr.6 955 krDet nuvarande priset är: 6 955 kr. Lägg till i varukorg -
10 885 krDet ursprungliga priset var: 10 885 kr.9 250 krDet nuvarande priset är: 9 250 kr. Lägg till i varukorg -
7 565 krDet ursprungliga priset var: 7 565 kr.6 430 krDet nuvarande priset är: 6 430 kr. Lägg till i varukorg




