Kyoto Skänk, 3 lådor, 2 dörrar 150x40x74 cm i olika utföranden
4 780 kr – 5 060 krPrisintervall: 4 780 kr till 5 060 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Utförande | |
| Artikelnummer | G148P1107 |
| Artikelnummer | G148P1108 |
| Längd-Djup | 40 cm |
| Bredd | 150 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Ramtyp | Svarta stålben |
| Maxvikt | 30 kg |
| Paket | 2 kolli |
Relaterade produkter
-
15 995 krDet ursprungliga priset var: 15 995 kr.13 596 krDet nuvarande priset är: 13 596 kr. Lägg till i varukorg -
16 995 krDet ursprungliga priset var: 16 995 kr.14 446 krDet nuvarande priset är: 14 446 kr. Lägg till i varukorg -
9 995 krDet ursprungliga priset var: 9 995 kr.8 496 krDet nuvarande priset är: 8 496 kr. Lägg till i varukorg -
18 785 krDet ursprungliga priset var: 18 785 kr.16 905 krDet nuvarande priset är: 16 905 kr. Lägg till i varukorg




