Prismatchad!
Melstone sideboard 180 i olika utföranden
8 496 kr – 10 196 krPrisintervall: 8 496 kr till 10 196 kr
-15%Material
- Trä
- Oljad
- Stomme, hyllplan och dörrar i spånskiva med ekfanér. Dörrars överkant i massiv ek, gavlars rundning i massiv ek. Rygg i MDF med ekfaner.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Djup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | gavlars rundning i massiv ek. Rygg i MDF med ekfaner., hyllplan och dörrar i spånskiva med ekfanér. Dörrars överkant i massiv ek, Trä Stomme |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | gavlars rundning i massiv ek. Rygg i MDF med ekfaner., hyllplan och dörrar i spånskiva med ekfanér. Dörrars överkant i massiv ek, Stomme |
| Flyttbara hyllplan | |
| Totalt antal hyllplan | |
| Maxvikt per hyllplan (kg) | |
| Specifikation hyllplan | |
| Mått hyllplan (cm) | |
| Antal dörrar | |
| Push open/soft close dörr | |
| Invändiga mått dörr (cm) | |
| Antal kolli | |
| Storlek (cm) | |
| Artikelnummer | G136P1091 |
| Artikelnummer | G136P1092 |
| Artikelnummer | G136P1093 |
| Artikelnummer | G136P1094 |
| Längd-Djup | 40 cm |
| Bredd | 180 cm |
| Höjd | 50 cm |
Relaterade produkter
-
16 995 krDet ursprungliga priset var: 16 995 kr.14 446 krDet nuvarande priset är: 14 446 kr. Lägg till i varukorg -
16 995 krDet ursprungliga priset var: 16 995 kr.14 446 krDet nuvarande priset är: 14 446 kr. Lägg till i varukorg -
15 995 krDet ursprungliga priset var: 15 995 kr.13 596 krDet nuvarande priset är: 13 596 kr. Lägg till i varukorg -
13 995 krDet ursprungliga priset var: 13 995 kr.11 896 krDet nuvarande priset är: 11 896 kr. Lägg till i varukorg




