CLASSIC skåp, svart i olika utföranden
20 805 kr – 36 185 krPrisintervall: 20 805 kr till 36 185 kr
– Ångerrätt
- Denna produkt är beställningsvara
- 3 dagars enkel avbokning eller ändring!
- Kan inte avbeställas eller ändras efter 3 dagar från beställningsdatumet.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 73 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 44 x W 84 x H 212 cm |
| Monterad | |
| Färg | Svart |
| Material | |
| Utförande | |
| Artikelnummer | G148P1131 |
| Artikelnummer | G148P1132 |
| Längd-Djup | 44 cm |
| Bredd | 84 cm |
| Höjd | 212 cm |
Relaterade produkter
-
9 675 krDet ursprungliga priset var: 9 675 kr.8 710 krDet nuvarande priset är: 8 710 kr. Lägg till i varukorg -
18 445 krDet ursprungliga priset var: 18 445 kr.16 600 krDet nuvarande priset är: 16 600 kr. Lägg till i varukorg



