DOWNTOWN skåp, svart i olika utföranden
13 875 kr – 24 935 krPrisintervall: 13 875 kr till 24 935 kr
– Ångerrätt
- Denna produkt är beställningsvara
- 3 dagars enkel avbokning eller ändring!
- Kan inte avbeställas eller ändras efter 3 dagar från beställningsdatumet.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 40 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 32 x W 120 x H 114 cm |
| Monterad | |
| Färg | Svart |
| Material | |
| Utförande | |
| Artikelnummer | G148P1134 |
| Artikelnummer | G148P1135 |
| Artikelnummer | G148P1136 |
| Artikelnummer | G148P1137 |
| Längd-Djup | 32 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 114 cm |
Relaterade produkter
-
8 985 krDet ursprungliga priset var: 8 985 kr.8 085 krDet nuvarande priset är: 8 085 kr. Lägg till i varukorg




