Zamora Skåp i olika utföranden
5 225 kr – 7 895 krPrisintervall: 5 225 kr till 7 895 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | Ek |
| Material | |
| Utförande | 1 glasdörr 180 cm, 2 glasdörrar 2 hyllor 126 cm, 2 glasdörrar 3 hyllor 180 cm |
| Artikelnummer | G148P1113 |
| Artikelnummer | G148P1114 |
| Artikelnummer | G148P1115 |
| Längd-Djup | 47 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 180 cm |
| FSC-Term | FSC® 100% |
Relaterade produkter
-
5 425 krDet ursprungliga priset var: 5 425 kr.4 885 krDet nuvarande priset är: 4 885 kr. Lägg till i varukorg -
17 995 krDet ursprungliga priset var: 17 995 kr.15 296 krDet nuvarande priset är: 15 296 kr. Lägg till i varukorg -
12 355 krDet ursprungliga priset var: 12 355 kr.11 120 krDet nuvarande priset är: 11 120 kr. Lägg till i varukorg -
16 995 krDet ursprungliga priset var: 16 995 kr.14 446 krDet nuvarande priset är: 14 446 kr. Lägg till i varukorg




