Prismatchad!
Zamora Skåp i olika utföranden
4 440 kr – 6 710 krPrisintervall: 4 440 kr till 6 710 kr
-15%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | Ek |
| Material | |
| Utförande | 1 glasdörr 180 cm, 2 glasdörrar 2 hyllor 126 cm, 2 glasdörrar 3 hyllor 180 cm |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 47 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 180 cm |
| FSC-Term | FSC® 100% |
Relaterade produkter
-
8 885 krDet ursprungliga priset var: 8 885 kr.7 550 krDet nuvarande priset är: 7 550 kr. Lägg till i varukorg -
14 995 krDet ursprungliga priset var: 14 995 kr.12 746 krDet nuvarande priset är: 12 746 kr. Lägg till i varukorg -
12 985 krDet ursprungliga priset var: 12 985 kr.11 035 krDet nuvarande priset är: 11 035 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg




