Prismatchad!
Confetti hatthylla 80 i olika utföranden
1 088 kr – 1 095 krPrisintervall: 1 088 kr till 1 095 kr
-9%Material
- Trä, Metall
- Oljad
- Massiv, oljad ek. Detaljer i metall.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Djup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Brun, Ek, Svart, Vit, Vitpigmenterad |
| Material | |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | |
| Totalt antal hyllplan | |
| Maxvikt per hyllplan (kg) | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G126P1148 |
| Artikelnummer | G126P1141 |
| Artikelnummer | G126P1143 |
| Artikelnummer | G126P1214 |
| Längd-Djup | 30 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 17 cm |
Relaterade produkter
-
1 555 krDet ursprungliga priset var: 1 555 kr.1 400 krDet nuvarande priset är: 1 400 kr. Lägg till i varukorg -
1 275 krDet ursprungliga priset var: 1 275 kr.1 150 krDet nuvarande priset är: 1 150 kr. Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -
1 485 krDet ursprungliga priset var: 1 485 kr.1 335 krDet nuvarande priset är: 1 335 kr. Lägg till i varukorg




