Hillmond kroklist i olika utföranden
295 kr – 495 krPrisintervall: 295 kr till 495 kr
Material
- Trä
- Lackad
- Massiv ek. Lackad.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Djup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | |
| Antal kolli | |
| Storlek (cm) | |
| Artikelnummer | G126P1177 |
| Artikelnummer | G126P1178 |
| Artikelnummer | G126P1221 |
| Artikelnummer | G126P1222 |
| Artikelnummer | G126P1223 |
| Artikelnummer | G126P1224 |
| Längd-Djup | 7 cm |
| Bredd | 65 cm |
| Höjd | 13 cm |
Relaterade produkter
-
1 955 krDet ursprungliga priset var: 1 955 kr.1 760 krDet nuvarande priset är: 1 760 kr. Lägg till i varukorg


