Abano Bänk med sits i naturlig rotting, poppelträ, naturlig, 80x35x45 cm
1 215 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Bänk med sits i naturlig rotting, poppelträ, naturfärgad 80x35x45 cm
Artikelnr: G141P1188
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1409080
- Abano
| Vikt | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 35 x W 80 x H 45 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G141P1188 |
| Längd-Djup | 35 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Maxvikt | 110 kg |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
9 685 krDet ursprungliga priset var: 9 685 kr.8 715 krDet nuvarande priset är: 8 715 kr. Lägg till i varukorg -
3 985 krDet ursprungliga priset var: 3 985 kr.3 585 krDet nuvarande priset är: 3 585 kr. Lägg till i varukorg -
3 135 krDet ursprungliga priset var: 3 135 kr.1 570 krDet nuvarande priset är: 1 570 kr. Lägg till i varukorg



