Harlow Bänk med förvaring, bouclé, beige, 95x37x45 cm
1 505 kr
🔴 På väg till oss. I lager vecka 39 (2026).*
Bänk med förvaring, bouclé, beige 95x37x45 cm, HN1063
Artikelnr: G141P1297
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🔴 På väg till oss. I lager vecka 39 (2026).*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1401310
- Harlow
| Vikt | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 37 x W 95 x H 45 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Sittbredd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G141P1297 |
| Längd-Djup | 37 cm |
| Bredd | 95 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Tygspecifikation | Bouclé |
| Maxvikt | 110 kg |
| Ramtyp | Naturliga träben |
| Fyllning | Polyretan |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Martindale skala | 40000 |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Färgbeständighet | 5 |
| Pålning | 4 - 5 |
| Yttertyg | 100 % polyester |
Relaterade produkter
-
4 145 krDet ursprungliga priset var: 4 145 kr.3 730 krDet nuvarande priset är: 3 730 kr. Lägg till i varukorg -
9 985 krDet ursprungliga priset var: 9 985 kr.8 985 krDet nuvarande priset är: 8 985 kr. Lägg till i varukorg -
9 985 krDet ursprungliga priset var: 9 985 kr.8 985 krDet nuvarande priset är: 8 985 kr. Lägg till i varukorg -
965 krDet ursprungliga priset var: 965 kr.870 krDet nuvarande priset är: 870 kr. Lägg till i varukorg



