Weston Bänk, sandfärgad, 95x36x45 cm
1 505 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Bänk, sandfärgad 95x36x45 cm, HN1088
Artikelnr: G141P1296
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1401315
- Weston
| Vikt | 7 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 36 x W 95 x H 45 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Sittbredd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G141P1296 |
| Längd-Djup | 36 cm |
| Bredd | 95 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Maxvikt | 110 kg |
| Fyllning | Polyretan |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Martindale skala | 40000 |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Färgbeständighet | 4 |
| Pålning | 4 |
| Yttertyg | 100 % polyester |
Relaterade produkter
-
9 985 krDet ursprungliga priset var: 9 985 kr.8 985 krDet nuvarande priset är: 8 985 kr. Lägg till i varukorg -
4 545 krDet ursprungliga priset var: 4 545 kr.4 090 krDet nuvarande priset är: 4 090 kr. Lägg till i varukorg -
1 935 krDet ursprungliga priset var: 1 935 kr.1 740 krDet nuvarande priset är: 1 740 kr. Lägg till i varukorg -
9 985 krDet ursprungliga priset var: 9 985 kr.8 985 krDet nuvarande priset är: 8 985 kr. Lägg till i varukorg




