Prismatchad!
Mykonos Dagbädd med kudde i olika utföranden
10 505 kr Det ursprungliga priset var: 10 505 kr.8 920 krDet nuvarande priset är: 8 920 kr.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 88 cm |
| Bredd | 175 cm |
| Höjd | 85 cm |
| Maxvikt | 110 kg per säte |
| Ramtyp | Metallben |
| Fyllning | Polyretan |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Martindale skala | 30000 |
| Färgbeständighet | 4 - 5 |
| Pålning | 4 - 5 |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
15 365 krDet ursprungliga priset var: 15 365 kr.13 060 krDet nuvarande priset är: 13 060 kr. Lägg till i varukorg -
14 760 krDet ursprungliga priset var: 14 760 kr.12 540 krDet nuvarande priset är: 12 540 kr. Lägg till i varukorg -
15 440 krDet ursprungliga priset var: 15 440 kr.13 120 krDet nuvarande priset är: 13 120 kr. Lägg till i varukorg




