Turin Fåtölj, snurrande, naturfärgad
4 725 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Loungefåtölj, snurrande, naturfärgad HN1066
Artikelnr: G127P1150
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1101194
- Turin
| Vikt | 14.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 86 x W 76 x H 100 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G127P1150 |
| Längd-Djup | 86 cm |
| Bredd | 76 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Ramtyp | Metall i beige |
| Maxvikt | 110 kg |
| Fyllning | Polyretan |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Martindale skala | 150000 |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Pålning | 4 |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
5 495 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
-
9 285 krDet ursprungliga priset var: 9 285 kr.8 355 krDet nuvarande priset är: 8 355 kr. Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan




