Alford Puff i konstgjort lammskinn i olika utföranden
745 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G141P1211 |
| Längd-Djup | 35.5 cm |
| Bredd | 35.5 cm |
| Höjd | 37 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 110 kg |
| Tygspecifikation | Konstgjord lammskinn |
| Form | Ront |
| Diameter | 35,5 cm |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
9 685 krDet ursprungliga priset var: 9 685 kr.8 715 krDet nuvarande priset är: 8 715 kr. Lägg till i varukorg -
3 985 krDet ursprungliga priset var: 3 985 kr.3 585 krDet nuvarande priset är: 3 585 kr. Lägg till i varukorg



