Inverness Puff, ljusbrun, ø50×36 cm
1 005 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Sittpuff, ljusbrun ø50×36 cm, HN1260
Artikelnr: G141P1200
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1501118
- Inverness
| Vikt | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 50 x W 50 x H 36 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G141P1200 |
| Längd-Djup | 50 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 36 cm |
| Ramtyp | Bruna träben |
| Maxvikt | 110 kg |
| Tygspecifikation | Fuskpäls |
| Fyllning | Polyretan |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Form | Ront |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Diameter | 50 cm |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
4 545 krDet ursprungliga priset var: 4 545 kr.4 090 krDet nuvarande priset är: 4 090 kr. Lägg till i varukorg -
9 985 krDet ursprungliga priset var: 9 985 kr.8 985 krDet nuvarande priset är: 8 985 kr. Lägg till i varukorg -
6 785 krDet ursprungliga priset var: 6 785 kr.6 105 krDet nuvarande priset är: 6 105 kr. Lägg till i varukorg




