Prismatchad!
Paisley Puff i olika utföranden
1 005 kr Det ursprungliga priset var: 1 005 kr.850 krDet nuvarande priset är: 850 kr.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 48 cm |
| Bredd | 48 cm |
| Höjd | 38 cm |
| Tygspecifikation | Teddy |
| Maxvikt | 110 kg |
| Fyllning | Polyretan |
| Diameter | 48 cm |
| Martindale skala | 25000 |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Paket | 1 kolli |
| Form | Ront |
Relaterade produkter
-
1 030 krDet ursprungliga priset var: 1 030 kr.870 krDet nuvarande priset är: 870 kr. Lägg till i varukorg -
2 295 krDet ursprungliga priset var: 2 295 kr.1 950 krDet nuvarande priset är: 1 950 kr. Lägg till i varukorg -
700 krDet ursprungliga priset var: 700 kr.590 krDet nuvarande priset är: 590 kr. Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -
975 krDet ursprungliga priset var: 975 kr.820 krDet nuvarande priset är: 820 kr. Lägg till i varukorg




