Prismatchad!

ORUST Svankkudde i olika utföranden
670 kr – 750 krPrisintervall: 670 kr till 750 kr
-20%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Klädsel | |
| Artikelnummer | G129P1005 |
| Artikelnummer | G129P1006 |
| Artikelnummer | G129P1014 |
| Artikelnummer | G129P1015 |
| Längd-Djup | 13 cm |
| Bredd | 41 cm |
| Höjd | 27 cm |
Tillbehör

ORUST pinnafåtölj i olika utföranden9 585 kr Det ursprungliga priset var: 9 585 kr.8 625 krDet nuvarande priset är: 8 625 kr.
Kunder köpte också
-
9 585 krDet ursprungliga priset var: 9 585 kr.8 625 krDet nuvarande priset är: 8 625 kr. Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
Relaterade produkter
-
835 krDet ursprungliga priset var: 835 kr.750 krDet nuvarande priset är: 750 kr. Lägg till i varukorg -
9 785 kr – 10 895 krPrisintervall: 9 785 kr till 10 895 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
-
835 krDet ursprungliga priset var: 835 kr.750 krDet nuvarande priset är: 750 kr. Lägg till i varukorg




