Rea!

ORUST Svankkudde i olika utföranden
645 kr – 685 krPrisintervall: 645 kr till 685 kr
-20%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 41 x W 13 x H 27 cm |
| Monterad | |
| Klädsel | |
| Artikelnummer | G129P1005 |
| Artikelnummer | G129P1006 |
| Artikelnummer | G129P1014 |
| Artikelnummer | G129P1015 |
| Längd-Djup | 13 cm |
| Bredd | 41 cm |
| Höjd | 27 cm |
Tillbehör

ORUST pinnafåtölj i olika utföranden9 285 kr Det ursprungliga priset var: 9 285 kr.7 890 krDet nuvarande priset är: 7 890 kr.
Kunder köpte också
-
9 285 krDet ursprungliga priset var: 9 285 kr.7 890 krDet nuvarande priset är: 7 890 kr. Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
Relaterade produkter
-
805 krDet ursprungliga priset var: 805 kr.685 krDet nuvarande priset är: 685 kr. Lägg till i varukorg -
805 krDet ursprungliga priset var: 805 kr.645 krDet nuvarande priset är: 645 kr. Lägg till i varukorg -
805 krDet ursprungliga priset var: 805 kr.685 krDet nuvarande priset är: 685 kr. Lägg till i varukorg




