Prismatchad!
Taza modulsoffa i olika utföranden
3 570 kr – 15 440 krPrisintervall: 3 570 kr till 15 440 kr
-15%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Sand |
| Material | |
| Utförande | 2.5-sits högervänd, 2.5-sits vänstervänd, 3.5-sits högervänd, 3.5-sits vänstervänd, Mittmodul, Sittpuff, 3.5-sits, 2.5-sits |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 95 cm |
| Bredd | 85 cm |
| Höjd | 77 cm |
| Maxvikt | 110 kg per säte |
| Fyllning | Polyretan |
| Martindale skala | 30000 |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Pålning | 4 - 5 |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
14 760 krDet ursprungliga priset var: 14 760 kr.12 540 krDet nuvarande priset är: 12 540 kr. Lägg till i varukorg -
11 110 krDet ursprungliga priset var: 11 110 kr.9 440 krDet nuvarande priset är: 9 440 kr. Lägg till i varukorg -
15 365 krDet ursprungliga priset var: 15 365 kr.13 060 krDet nuvarande priset är: 13 060 kr. Lägg till i varukorg




