Estepona Barstol, ryggstöd i askträ, brun sits med svarta ben
1 135 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Bänkstol, ryggstöd i askträ, brun sits med svarta ben HN1269
Artikelnr: G123P1466
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1001385
- Estepona
| Vikt | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 49 x W 42.5 x H 95 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G123P1466 |
| Längd-Djup | 49 cm |
| Bredd | 42.5 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Tygspecifikation | Polyester |
| Fyllning | Polyretan |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Martindale skala | 50000 |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Färgbeständighet | 4 |
| Pålning | 4 |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
2 535 kr – 2 570 krPrisintervall: 2 535 kr till 2 570 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan




