Prismatchad!
Levanto Barstol träliknande metallben i olika utföranden
1 370 kr – 1 505 krPrisintervall: 1 370 kr till 1 505 kr
-9%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Sittbredd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G123P1559 |
| Artikelnummer | G123P1560 |
| Längd-Djup | 55 cm |
| Bredd | 52 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Tygspecifikation | Polyester |
| Maxvikt | 110 kg |
| Ramtyp | Träliknande stålben |
| Fyllning | Polyretan |
| Martindale skala | 74000 |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Färgbeständighet | 4 - 5 |
| Pålning | 4 - 5 |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 595 krDet ursprungliga priset var: 1 595 kr.1 356 krDet nuvarande priset är: 1 356 kr. Lägg till i varukorg -
2 945 krDet ursprungliga priset var: 2 945 kr.2 650 krDet nuvarande priset är: 2 650 kr. Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -
1 895 krDet ursprungliga priset var: 1 895 kr.1 611 krDet nuvarande priset är: 1 611 kr. Lägg till i varukorg -
1 895 krDet ursprungliga priset var: 1 895 kr.1 611 krDet nuvarande priset är: 1 611 kr. Lägg till i varukorg




