Prismatchad!
Middelfart Barstol i olika utföranden
1 080 kr Det ursprungliga priset var: 1 080 kr.910 krDet nuvarande priset är: 910 kr.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Sittbredd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Grå med svarta ben, Ljusbrun med svarta ben, Mörkgrå med svarta ben, Senapsgul med svarta ben, Svart med svarta ben |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 45 cm |
| Bredd | 43 cm |
| Höjd | 88/108 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Tygspecifikation | Mikrofiber |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 895 krDet ursprungliga priset var: 1 895 kr.1 611 krDet nuvarande priset är: 1 611 kr. Lägg till i varukorg -
1 895 krDet ursprungliga priset var: 1 895 kr.1 611 krDet nuvarande priset är: 1 611 kr. Lägg till i varukorg -
1 526 kr – 1 611 krPrisintervall: 1 526 kr till 1 611 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
-
2 945 krDet ursprungliga priset var: 2 945 kr.2 650 krDet nuvarande priset är: 2 650 kr. Lägg till i varukorg




