Monaco barstol i olika utföranden
1 425 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Brun med svarta ben, Grå med svarta ben, Svart med svarta ben |
| Material | |
| Artikelnummer | G123P1453 |
| Längd-Djup | 51 cm |
| Bredd | 44 cm |
| Höjd | 96 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 125 kg |
| Tygspecifikation | PU-läder |
| Fyllning | Polyretan |
| Paket | 1 kolli |
| Antal i ytterkartong | 2 st |
Relaterade produkter
-
2 855 krDet ursprungliga priset var: 2 855 kr.2 570 krDet nuvarande priset är: 2 570 kr. Lägg till i varukorg -
1 895 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
-
1 795 kr – 1 895 krPrisintervall: 1 795 kr till 1 895 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan



