Rea!
ALLEGRO stol i olika utföranden
3 315 kr – 3 675 krPrisintervall: 3 315 kr till 3 675 kr
-10%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Klädsel | |
| Artikelnummer | G123P1195 |
| Artikelnummer | G123P1194 |
| Artikelnummer | G123P1111 |
| Artikelnummer | G123P1110 |
| Längd-Djup | 53 cm |
| Bredd | 44 cm |
| Höjd | 103 cm |
Relaterade produkter
-
1 885 krDet ursprungliga priset var: 1 885 kr.1 695 krDet nuvarande priset är: 1 695 kr. Lägg till i varukorg -
1 865 krDet ursprungliga priset var: 1 865 kr.1 680 krDet nuvarande priset är: 1 680 kr. Lägg till i varukorg




