Badalona Matstol i olika utföranden
910 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G123P1417 |
| Artikelnummer | G123P1566 |
| Längd-Djup | 49.5 cm |
| Bredd | 47 cm |
| Höjd | 72.5 cm |
| Tygspecifikation | Polyester |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Fyllning | Polyretan |
| Martindale skala | 25000 |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Pålning | 4 |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 865 krDet ursprungliga priset var: 1 865 kr.1 680 krDet nuvarande priset är: 1 680 kr. Lägg till i varukorg




