Bergen Matstol i olika utföranden
620 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 6 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 55 x W 48 x H 86 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Svart med naturfärgade ben, Svart med svarta ben, Vit med naturfärgade ben |
| Material | |
| Artikelnummer | G123P1373 |
| Längd-Djup | 55 cm |
| Bredd | 48 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Ramtyp | Naturliga träben |
| Tygspecifikation | PU-läder |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
2 195 krDet ursprungliga priset var: 2 195 kr.1 866 krDet nuvarande priset är: 1 866 kr. Lägg till i varukorg -
1 795 krDet ursprungliga priset var: 1 795 kr.1 526 krDet nuvarande priset är: 1 526 kr. Lägg till i varukorg -
1 995 krDet ursprungliga priset var: 1 995 kr.1 696 krDet nuvarande priset är: 1 696 kr. Lägg till i varukorg




