Dunkirk Matstol, ek med sits i beige i olika utföranden
2 350 kr – 3 195 krPrisintervall: 2 350 kr till 3 195 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Sittbredd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Beige |
| Material | |
| Utförande | |
| Artikelnummer | G123P1555 |
| Artikelnummer | G123P1556 |
| Längd-Djup | 59 cm |
| Bredd | 52 cm |
| Höjd | 82 cm |
| Maxvikt | 110 kg |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 985 krDet ursprungliga priset var: 1 985 kr.1 785 krDet nuvarande priset är: 1 785 kr. Lägg till i varukorg




