Prismatchad!
Geneve Matstol i olika utföranden
700 kr – 820 krPrisintervall: 700 kr till 820 kr
-15%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Blå med ben i mässingslook, Grå med ben i mässingslook, Grå med svarta ben, Rosé med ben i mässingslook, Sten med svarta ben, Svart med ben i mässingslook, Svart med svarta ben |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 56 cm |
| Bredd | 51 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Ramtyp | Mässingsben |
| Tygspecifikation | Sammet |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 995 krDet ursprungliga priset var: 1 995 kr.1 696 krDet nuvarande priset är: 1 696 kr. Lägg till i varukorg -
3 185 krDet ursprungliga priset var: 3 185 kr.2 705 krDet nuvarande priset är: 2 705 kr. Lägg till i varukorg -
1 295 krDet ursprungliga priset var: 1 295 kr.1 101 krDet nuvarande priset är: 1 101 kr. Lägg till i varukorg -
1 485 krDet ursprungliga priset var: 1 485 kr.1 260 krDet nuvarande priset är: 1 260 kr. Lägg till i varukorg




