Lana Matstol i olika utföranden
1 505 kr – 2 035 krPrisintervall: 1 505 kr till 2 035 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Sand med grå ben |
| Material | |
| Utförande | |
| Artikelnummer | G123P1464 |
| Artikelnummer | G123P1562 |
| Längd-Djup | 69 cm |
| Bredd | 65 cm |
| Höjd | 91.5 cm |
| Tygspecifikation | Polyester |
| Maxvikt | 110 kg |
| Ramtyp | Grå stålben |
| Fyllning | Polyretan |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
2 295 krDet ursprungliga priset var: 2 295 kr.1 951 krDet nuvarande priset är: 1 951 kr. Lägg till i varukorg -
2 435 krDet ursprungliga priset var: 2 435 kr.2 190 krDet nuvarande priset är: 2 190 kr. Lägg till i varukorg -
3 495 krDet ursprungliga priset var: 3 495 kr.2 971 krDet nuvarande priset är: 2 971 kr. Lägg till i varukorg -
1 985 krDet ursprungliga priset var: 1 985 kr.1 785 krDet nuvarande priset är: 1 785 kr. Lägg till i varukorg




