Levanto Matstol, sand i olika utföranden
1 375 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Sittbredd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G123P1553 |
| Artikelnummer | G123P1554 |
| Längd-Djup | 55 cm |
| Bredd | 52 cm |
| Höjd | 77 cm |
| Tygspecifikation | Polyester |
| Maxvikt | 110 kg |
| Ramtyp | Träliknande stålben |
| Fyllning | Polyretan |
| Martindale skala | 74000 |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Färgbeständighet | 4 - 5 |
| Pålning | 4 - 5 |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
3 145 krDet ursprungliga priset var: 3 145 kr.2 830 krDet nuvarande priset är: 2 830 kr. Lägg till i varukorg -
3 685 krDet ursprungliga priset var: 3 685 kr.3 315 krDet nuvarande priset är: 3 315 kr. Lägg till i varukorg




