Manzano Matstol, stapelbar i olika utföranden
490 kr – 580 krPrisintervall: 490 kr till 580 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Sittbredd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Taupe |
| Material | |
| Utförande | |
| Artikelnummer | G123P1581 |
| Artikelnummer | G123P1582 |
| Längd-Djup | 56 cm |
| Bredd | 49 cm |
| Höjd | 81 cm |
| Maxvikt | 110 kg |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 985 krDet ursprungliga priset var: 1 985 kr.1 785 krDet nuvarande priset är: 1 785 kr. Lägg till i varukorg




