Prismatchad!
Manzano Matstol, stapelbar i olika utföranden
410 kr – 490 krPrisintervall: 410 kr till 490 kr
-16%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Sittbredd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Taupe |
| Material | |
| Utförande | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 56 cm |
| Bredd | 49 cm |
| Höjd | 81 cm |
| Maxvikt | 110 kg |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 995 krDet ursprungliga priset var: 1 995 kr.1 696 krDet nuvarande priset är: 1 696 kr. Lägg till i varukorg -
2 295 krDet ursprungliga priset var: 2 295 kr.1 951 krDet nuvarande priset är: 1 951 kr. Lägg till i varukorg -
2 995 krDet ursprungliga priset var: 2 995 kr.2 546 krDet nuvarande priset är: 2 546 kr. Lägg till i varukorg -
2 795 krDet ursprungliga priset var: 2 795 kr.2 376 krDet nuvarande priset är: 2 376 kr. Lägg till i varukorg




