Prismatchad!
Middelfart Matstol i olika utföranden
900 kr Det ursprungliga priset var: 900 kr.760 krDet nuvarande priset är: 760 kr.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Grå med grå ben, Ljusbrun med svarta ben, Mörkbrun med svarta ben, Mörkgrå med svarta ben, Mörkgrön med svarta ben, Senapsgul med svarta ben, Svart med svarta ben, Vit med svarta ben |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 55 cm |
| Bredd | 44 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Tygspecifikation | Mikrofiber |
| Fyllning | Polyretan |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 995 krDet ursprungliga priset var: 1 995 kr.1 696 krDet nuvarande priset är: 1 696 kr. Lägg till i varukorg -
1 995 krDet ursprungliga priset var: 1 995 kr.1 696 krDet nuvarande priset är: 1 696 kr. Lägg till i varukorg -
1 995 krDet ursprungliga priset var: 1 995 kr.1 696 krDet nuvarande priset är: 1 696 kr. Lägg till i varukorg -
1 695 krDet ursprungliga priset var: 1 695 kr.1 441 krDet nuvarande priset är: 1 441 kr. Lägg till i varukorg




