Monaco Matstol med snurrben i olika utföranden
1 345 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Bouclé sandfärgad med svarta ben, Grå med svarta ben, Mörkbrun med svarta ben, Sandfärgad med svarta ben, Svart med svarta ben |
| Material | |
| Artikelnummer | G123P1432 |
| Artikelnummer | G123P1433 |
| Artikelnummer | G123P1434 |
| Längd-Djup | 56 cm |
| Bredd | 48 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 110 kg |
| Tygspecifikation | PU-läder |
| Fyllning | Polyretan |
| Paket | 1 kolli |
| Antal i ytterkartong | 2 st |
Relaterade produkter
-
3 785 krDet ursprungliga priset var: 3 785 kr.3 405 krDet nuvarande priset är: 3 405 kr. Lägg till i varukorg -
1 995 krDet ursprungliga priset var: 1 995 kr.1 696 krDet nuvarande priset är: 1 696 kr. Lägg till i varukorg -
2 145 krDet ursprungliga priset var: 2 145 kr.1 930 krDet nuvarande priset är: 1 930 kr. Lägg till i varukorg -
2 195 krDet ursprungliga priset var: 2 195 kr.1 866 krDet nuvarande priset är: 1 866 kr. Lägg till i varukorg




