Prismatchad!
Novella Matstol, aluminium i olika utföranden
1 320 kr Det ursprungliga priset var: 1 320 kr.1 120 krDet nuvarande priset är: 1 120 kr.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Sittbredd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 63.5 cm |
| Bredd | 57.5 cm |
| Höjd | 77 cm |
| Maxvikt | 110 kg |
| Ramtyp | Aluminium |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
2 435 krDet ursprungliga priset var: 2 435 kr.2 070 krDet nuvarande priset är: 2 070 kr. Lägg till i varukorg -
2 435 krDet ursprungliga priset var: 2 435 kr.2 070 krDet nuvarande priset är: 2 070 kr. Lägg till i varukorg -
2 435 krDet ursprungliga priset var: 2 435 kr.2 070 krDet nuvarande priset är: 2 070 kr. Lägg till i varukorg -
2 995 krDet ursprungliga priset var: 2 995 kr.2 546 krDet nuvarande priset är: 2 546 kr. Lägg till i varukorg




