Prismatchad!
Perugia Matstol i olika utföranden
1 990 kr – 2 780 krPrisintervall: 1 990 kr till 2 780 kr
-15%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 53 cm |
| Bredd | 51 cm |
| Höjd | 87 cm |
| Ramtyp | Träben |
| Tygspecifikation | Läder |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
3 185 krDet ursprungliga priset var: 3 185 kr.2 705 krDet nuvarande priset är: 2 705 kr. Lägg till i varukorg -
2 195 krDet ursprungliga priset var: 2 195 kr.1 866 krDet nuvarande priset är: 1 866 kr. Lägg till i varukorg -
3 785 krDet ursprungliga priset var: 3 785 kr.3 215 krDet nuvarande priset är: 3 215 kr. Lägg till i varukorg -
1 995 krDet ursprungliga priset var: 1 995 kr.1 696 krDet nuvarande priset är: 1 696 kr. Lägg till i varukorg




