Roanne Matstol, grå, svarta ben
1 095 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Matstol, grå, svarta ben, HN1319
Artikelnr: G123P1575
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1001445
- Roanne
| Vikt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 66 x W 59 x H 80 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Sittbredd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G123P1575 |
| Längd-Djup | 66 cm |
| Bredd | 59 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Tygspecifikation | Polyester |
| Maxvikt | 110 kg |
| Ramtyp | Svarta stålben |
| Fyllning | Polyretan |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 995 krDet ursprungliga priset var: 1 995 kr.1 696 krDet nuvarande priset är: 1 696 kr. Lägg till i varukorg -
1 485 krDet ursprungliga priset var: 1 485 kr.1 335 krDet nuvarande priset är: 1 335 kr. Lägg till i varukorg -
2 195 krDet ursprungliga priset var: 2 195 kr.1 866 krDet nuvarande priset är: 1 866 kr. Lägg till i varukorg -
1 295 krDet ursprungliga priset var: 1 295 kr.1 101 krDet nuvarande priset är: 1 101 kr. Lägg till i varukorg




