Prismatchad!
RUTH stol i olika utföranden
1 485 kr Det ursprungliga priset var: 1 485 kr.1 335 krDet nuvarande priset är: 1 335 kr.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Monterad | |
| Klädsel | |
| Artikelnummer | G123P1005 |
| Artikelnummer | G123P1006 |
| Artikelnummer | G123P1243 |
| Längd-Djup | 56 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 87 cm |
Relaterade produkter
-
1 975 krDet ursprungliga priset var: 1 975 kr.1 780 krDet nuvarande priset är: 1 780 kr. Lägg till i varukorg -
2 195 krDet ursprungliga priset var: 2 195 kr.1 866 krDet nuvarande priset är: 1 866 kr. Lägg till i varukorg -
1 995 krDet ursprungliga priset var: 1 995 kr.1 696 krDet nuvarande priset är: 1 696 kr. Lägg till i varukorg -
1 695 krDet ursprungliga priset var: 1 695 kr.1 441 krDet nuvarande priset är: 1 441 kr. Lägg till i varukorg




