Prismatchad!
STEVIE stol i olika utföranden
2 385 kr Det ursprungliga priset var: 2 385 kr.2 145 krDet nuvarande priset är: 2 145 kr.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Klädsel | |
| Artikelnummer | G123P1251 |
| Artikelnummer | G123P1252 |
| Artikelnummer | G123P1253 |
| Artikelnummer | G123P1254 |
| Artikelnummer | G123P1255 |
| Artikelnummer | G123P1256 |
| Längd-Djup | 53 cm |
| Bredd | 48 cm |
| Höjd | 84 cm |
Relaterade produkter
-
1 695 krDet ursprungliga priset var: 1 695 kr.1 441 krDet nuvarande priset är: 1 441 kr. Lägg till i varukorg -
1 995 krDet ursprungliga priset var: 1 995 kr.1 696 krDet nuvarande priset är: 1 696 kr. Lägg till i varukorg -
1 795 krDet ursprungliga priset var: 1 795 kr.1 526 krDet nuvarande priset är: 1 526 kr. Lägg till i varukorg -
1 985 krDet ursprungliga priset var: 1 985 kr.1 785 krDet nuvarande priset är: 1 785 kr. Lägg till i varukorg




