THEA stol i olika utföranden
725 kr – 745 krPrisintervall: 725 kr till 745 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Blå sammet, Grå sammet, Nilla mörkgrå, Rose sammet, Vinröd sammet |
| Artikelnummer | G123P1164 |
| Artikelnummer | G123P1169 |
| Längd-Djup | 53 cm |
| Bredd | 44 cm |
| Höjd | 84 cm |
Relaterade produkter
-
2 195 krDet ursprungliga priset var: 2 195 kr.1 866 krDet nuvarande priset är: 1 866 kr. Lägg till i varukorg -
1 485 krDet ursprungliga priset var: 1 485 kr.1 335 krDet nuvarande priset är: 1 335 kr. Lägg till i varukorg -
1 695 krDet ursprungliga priset var: 1 695 kr.1 441 krDet nuvarande priset är: 1 441 kr. Lägg till i varukorg -
1 485 krDet ursprungliga priset var: 1 485 kr.1 335 krDet nuvarande priset är: 1 335 kr. Lägg till i varukorg




