Derby Pall, teak, naturfärgad, 60x40x42 cm
2 295 kr
🟡 Begränsat antal i lager. Beräknad leverans inom 5-12 vardagar.*
Fotstöd, teak, naturfärgad 60x40x42 cm
Artikelnr: G141P1192
Användarguide
- Skötselråd
- Monterad
- Föränkra Möbeln till Vägg
Beräknad Leveranstid
- 🟡 Begränsat antal i lager. Beräknad leverans inom 5-12 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1501095
- Derby
| Vikt | 3 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 40 x W 60 x H 42 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G141P1192 |
| Längd-Djup | 40 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 42 cm |
| Ramtyp | Teak |
| Maxvikt | 110 kg |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 995 krDet ursprungliga priset var: 1 995 kr.1 696 krDet nuvarande priset är: 1 696 kr. Lägg till i varukorg




