Prismatchad!
Vita Bänk med dyna och hyllplan, svart med svarta ben, 100x36x48,5 cm
1 150 kr Det ursprungliga priset var: 1 150 kr.970 krDet nuvarande priset är: 970 kr.
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Bänk med dyna och hyllplan, svart med svarta ben 100x36x48,5 cm
Artikelnr: G141P1180
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1401250
- Vita
| Vikt | 8 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 36 x W 100 x H 48.5 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G141P1180 |
| Längd-Djup | 36 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 48.5 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 110 kg |
| Tygspecifikation | Polyester |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
4 145 krDet ursprungliga priset var: 4 145 kr.3 525 krDet nuvarande priset är: 3 525 kr. Lägg till i varukorg -
9 985 krDet ursprungliga priset var: 9 985 kr.8 485 krDet nuvarande priset är: 8 485 kr. Lägg till i varukorg -
1 935 krDet ursprungliga priset var: 1 935 kr.1 645 krDet nuvarande priset är: 1 645 kr. Lägg till i varukorg -
9 985 krDet ursprungliga priset var: 9 985 kr.8 485 krDet nuvarande priset är: 8 485 kr. Lägg till i varukorg




