Fulton sittdyna rund i olika utföranden
275 kr
Material
- Tyg
- Sittdyna av polyeterskum, klädd med läder-textiltyg, med sydd keder, och baksida av polyestertyg.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Leveranstid* | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Djup (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Sittbredd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | klädd med läder-textiltyg, med sydd keder, och baksida av polyestertyg., Tyg Sittdyna av polyeterskum |
| Tygspecifikation | 100% Äkta läderfiber (insida), 4% PU (utsida), 96% Polyester |
| Martindale | |
| Materialbeskrivning | klädd med läder-textiltyg, med sydd keder, och baksida av polyestertyg., Sittdyna av polyeterskum |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 38 cm |
| Bredd | 38 cm |
| Höjd | 2 cm |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
635 krDet ursprungliga priset var: 635 kr.530 krDet nuvarande priset är: 530 kr. Lägg till i varukorg -
690 krDet ursprungliga priset var: 690 kr.580 krDet nuvarande priset är: 580 kr. Lägg till i varukorg -
230 krDet ursprungliga priset var: 230 kr.190 krDet nuvarande priset är: 190 kr. Lägg till i varukorg




