Prismatchad!
Abela Matstol, aluminium/polyester/PE-rotting, sand/naturfärgad, inkl. dyna
1 690 kr Det ursprungliga priset var: 1 690 kr.1 430 krDet nuvarande priset är: 1 430 kr.
🔴 På väg till oss. I lager vecka 3 (2027).*
Matstol, aluminium/polyester/PE-rotting, sand/naturfärgad, inkl. dyna
Artikelnr: G123P1579
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🔴 På väg till oss. I lager vecka 3 (2027).*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7001220
- Abela
| Vikt | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 59.5 x W 60 x H 76 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Sittbredd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G123P1579 |
| Längd-Djup | 59.5 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Maxvikt | 110 kg |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
2 435 krDet ursprungliga priset var: 2 435 kr.2 070 krDet nuvarande priset är: 2 070 kr. Lägg till i varukorg -
2 795 krDet ursprungliga priset var: 2 795 kr.2 376 krDet nuvarande priset är: 2 376 kr. Lägg till i varukorg -
2 295 krDet ursprungliga priset var: 2 295 kr.1 951 krDet nuvarande priset är: 1 951 kr. Lägg till i varukorg -
2 795 krDet ursprungliga priset var: 2 795 kr.2 376 krDet nuvarande priset är: 2 376 kr. Lägg till i varukorg




