Prismatchad!
Amorim Matstol i olika utföranden
1 345 kr Det ursprungliga priset var: 1 345 kr.1 140 krDet nuvarande priset är: 1 140 kr.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 58 cm |
| Bredd | 59 cm |
| Höjd | 82.5 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 110 kg |
| Tygspecifikation | Polyester |
| Fyllning | Polyretan |
| Martindale skala | 30000 |
| Färgbeständighet | 5 |
| Pålning | 4 |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
2 435 krDet ursprungliga priset var: 2 435 kr.2 070 krDet nuvarande priset är: 2 070 kr. Lägg till i varukorg -
2 995 krDet ursprungliga priset var: 2 995 kr.2 546 krDet nuvarande priset är: 2 546 kr. Lägg till i varukorg -
3 495 krDet ursprungliga priset var: 3 495 kr.2 971 krDet nuvarande priset är: 2 971 kr. Lägg till i varukorg -
2 795 krDet ursprungliga priset var: 2 795 kr.2 376 krDet nuvarande priset är: 2 376 kr. Lägg till i varukorg




