Prismatchad!
Canari Matstol, aluminium/PE-rotting, naturfärgad, svart stomme
1 320 kr Det ursprungliga priset var: 1 320 kr.1 120 krDet nuvarande priset är: 1 120 kr.
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Matstol, aluminium/PE-rotting, naturfärgad, svart stomme
Stapelbar stol
Artikelnr: G123P1513
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7001175
- Canari
| Vikt | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 60 x W 57 x H 78 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G123P1513 |
| Längd-Djup | 60 cm |
| Bredd | 57 cm |
| Höjd | 78 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 110 kg |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 985 krDet ursprungliga priset var: 1 985 kr.1 785 krDet nuvarande priset är: 1 785 kr. Lägg till i varukorg -
2 795 krDet ursprungliga priset var: 2 795 kr.2 376 krDet nuvarande priset är: 2 376 kr. Lägg till i varukorg -
1 995 krDet ursprungliga priset var: 1 995 kr.1 696 krDet nuvarande priset är: 1 696 kr. Lägg till i varukorg -
2 295 krDet ursprungliga priset var: 2 295 kr.1 951 krDet nuvarande priset är: 1 951 kr. Lägg till i varukorg




