Prismatchad!
Cordoba Matstol med snurrfunktion, sandfärgad, svarta ben
1 665 kr Det ursprungliga priset var: 1 665 kr.1 410 krDet nuvarande priset är: 1 410 kr.
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Matstol med snurrfunktion, sandfärgad, svarta ben HN1279
360 graders vridfunktion
Artikelnr: G123P1509
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1001390
- Cordoba
| Vikt | 10.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 56 x W 60 x H 95 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G123P1509 |
| Längd-Djup | 56 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 110 kg |
| Tygspecifikation | Polyester |
| Fyllning | Polyretan |
| Martindale skala | 15000 |
| Färgbeständighet | 4 |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
2 295 krDet ursprungliga priset var: 2 295 kr.1 951 krDet nuvarande priset är: 1 951 kr. Lägg till i varukorg -
2 195 krDet ursprungliga priset var: 2 195 kr.1 866 krDet nuvarande priset är: 1 866 kr. Lägg till i varukorg -
2 795 krDet ursprungliga priset var: 2 795 kr.2 376 krDet nuvarande priset är: 2 376 kr. Lägg till i varukorg -
2 435 krDet ursprungliga priset var: 2 435 kr.2 070 krDet nuvarande priset är: 2 070 kr. Lägg till i varukorg




