Monroe Matstol, naturfärgad
4 200 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Matstol, naturfärgad HN1297
Artikelnr: G123P1508
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1001138
- Monroe
| Vikt | 14 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 65 x W 58 x H 74 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G123P1508 |
| Längd-Djup | 65 cm |
| Bredd | 58 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Maxvikt | 110 kg |
| Tygspecifikation | Öglegarn |
| Fyllning | Polyretan |
| Yttertyg | 77 % polyester, 23 % akryl |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Martindale skala | 30000 |
| Färgbeständighet | 4 - 5 |
| Pålning | 4 - 5 |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
2 375 krDet ursprungliga priset var: 2 375 kr.995 krDet nuvarande priset är: 995 kr. Lägg till i varukorg -
1 985 krDet ursprungliga priset var: 1 985 kr.1 785 krDet nuvarande priset är: 1 785 kr. Lägg till i varukorg




